ÖVRIGT / Mattor / Mattor 5486199
nr 548 6199
Mattor
2st, Kashmir silke, 91x149+92x152
Kondition: slitage, skador
Utrop:
300 kr
Såld:
450 kr
måndag 27 oktober 2008
kl 17:41:08
300 kr
350 kr
400 kr